Clarenstraat 32, Delft – Centrum
Vraagprijs € 290.000,-- k.k.
Heeft u interesse in deze woning? Laat het ons weten via Woonbron.nl met de groene knop "Reageer nu" of via Corpowonen met de oranje knop “Reageer op dit object”.
MIS DEZE WONING NIET! ROOM WITH A VIEW!
Wat een fantastisch uitzicht heeft u hier vanaf het balkon van de Clarenstraat 32!
Zeer centraal gelegen in het Centrum van Delft een 2-kamer SUPER appartement van ca. 55 m² op de 2e verdieping. Aan deze woning is nog wel wat te doen! Gelegen in het gezellige centrum van Delft met al haar leuke winkeltjes, musea en horeca; de uitvalswegen A13 en A4 zijn ook snel te bereiken. Deze woning is zeker uw bezichtiging waard!
Indeling:
Begane grond: afgesloten entree beknopt appartementencomplex, brievenbussen, bellentableau, meterkasten. Trappen naar de 2e verdieping.
Ruime centrale overloop, entree woning 2e verdieping: entree, hal, toilet met fonteintje, vaste kast met opstelplaats CV-combiketel en groepenkast, slaapkamer, badkamer voorzien van een wastafel, douche en opstelplaats wasmachine, woonkamer met open keuken voorzien van een eenvoudig keukenblok, toegang tot het balkon.
Afmetingen:
- Woonkamer: totaal ca. 26.89m²
- Keuken: totaal ca. 6.65m²
- Badkamer: totaal ca. 4.73m²
- Slaapkamer: totaal ca. 8.80m²
- Balkon: totaal: ca. 4.50m²
Bijzonderheden/kenmerken:
- KLUSWONING!
- Deze woning is niet geschikt voor studenten;
- Projectnotaris van toepassing;
- Eeuwigdurende zelfbewoningsplicht van toepassing;
- Anti-speculatiebeding van 2 jaar van toepassing;
- Maandelijkse VvE-bijdrage (exclusief stookkosten) ca. € 325,58 per maand;
- Volle eigendom.
Bij aankoop van deze woning zal de oplevering binnen 6 weken plaatsvinden. Indien u over wilt gaan tot een optie of aankoop van de woning dient u aan Woonbron Makelaars aan te tonen dat de koopsom van de woning voor u financieel haalbaar is. Dit kan aangetoond worden door bijvoorbeeld afgifte van een uitgebracht advies door een daartoe deskundige en erkende financiële instelling of adviseur.
Plattegronden en afmetingen zijn indicatief.
Dit is een woning die u koopt op de vrije markt. Verbouwen of tussentijds een extra financiering voor een verbouwing afsluiten, dat regelt u zelf zonder aanvullende voorwaarden.
Wanneer u weer wilt verhuizen en de woning verkoopt, hoeft u hem niet aan de corporatie te verkopen. U kunt zelf een verkoopmakelaar uitzoeken die de woning voor u verkoopt op de vrije markt waarbij u zelf de verkoopprijs bepaalt.
U mag de woning niet verhuren of op andere wijze in gebruik geven aan anderen, dit geldt ook voor opvolgende eigenaren als u de woning weer gaat verkopen! Bewoning of huur door een eerstegraads bloed- of aanverwant wordt als eigen bewoning beschouwd. Het is niet toegestaan om de woning binnen twee jaar na het tekenen van de akte van levering te verkopen. Dit wordt opgenomen in de koopovereenkomst en akte van levering.
Vraagprijs |
€ 290.000 k.k. |
Aangeboden sinds |
13 mei 2025 |
Status |
Te koop |
Aanvaarding |
Per direct |
Soort object |
Appartement, galerijflat |
Soort bouw |
Bestaande bouw |
Bouwjaar |
1989 |
Woonoppervlakte |
55 m² |
Inhoud |
143 m³ |
Aantal kamers |
2 kamers (1 slaapkamers) |
Woonlagen |
1 |
Gelegen op verdieping |
2 |