Open huis heeft reeds plaatsgevonden.
Starters opgelet! Dit is de ideale woning voor je!
In de rustige en groene woonwijk: het Lage Land vind je dit heerlijke appartement met een lichte woonkamer, twee slaapkamers, balkon en ruime berging op de begane grond. En de wanden in de woning zijn gestuukt! Daarnaast is het appartement ook nog eens gunstig gelegen: dichtbij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen.
Omschrijving:
Begane grond:
Afgesloten entree, trappenhuis en toegang tot de ruime berging van ca. 12m².
2e Verdieping:
- Entree, hal met intercom, meterkast en toilet
- Dichte keuken van ca. 7m²
- Lichte woonkamer: ca. 20m²
- Badkamer ca. 3m² met douche en wastafel
- Slaapkamer 1: ca. 13 m² met toegang tot de badkamer
- Slaapkamer 2: ca. 9 m² met toegang tot het balkon van ca. 4m².
Goed om te weten:
- Warm water via een elektrische boiler
- Energielabel B
- Eigen grond
- Toewijzing gaat via de voorrangsregeling
- Deze woning heeft een eeuwigdurende zelfbewoningsplicht: je mag de woning niet verhuren of in gebruik geven aan
iemand anders
- Er geldt een antispeculatiebeding: je moet minimaal twee jaar zelf in het huis wonen vóór je het mag verkopen
- De VVE bijdrage bedraagt ca. € 152,65 per maand. Exclusief voorschot stookkosten: ca. € 43,- per maand.
- Je tekent de notariële overdracht bij de projectnotaris
Prinsenland is een heerlijke groene buitenwijk in het Rotterdamse stadsdeel Prins-Alexander. Prinsenland is ontstaan in het begin van de jaren zestig. Het is een ruime wijk met veel laagbouw. Het Prinsenpark, met speelvelden, een speeltuin en een grote vijver, vormt hier het groene hart. Het Kralingse Bos is ook nog eens om de hoek.
In een gebied van zo’n vijf vierkante kilometer vind je niet alleen het park, maar ook een zwembad, sportscholen en -verenigingen, winkels, de markt, vier basisscholen, een apotheek en het IJsselland ziekenhuis. De metro verbindt deze groene buitenwijk met het stadscentrum: vanaf metrostation Prinsenlaan sta je binnen 15 minuten op de Coolsingel. De ringweg A16 bereik je in een paar minuten met de auto.
Ook in de buurt: Shopping Center Alexandrium, Winkelcentrum LageLand, de Kralingse Plas en Bergsche Plassen.
De advertenties op deze website zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten.
Vraagprijs |
€ 250.000 k.k. |
Aangeboden sinds |
3 juli 2025 |
Status |
Te koop |
Aanvaarding |
In overleg |
Soort object |
Appartement, portiekflat |
Soort bouw |
Bestaande bouw |
Bouwjaar |
1966 |
Woonoppervlakte |
62 m² |
Inhoud |
205 m³ |
Aantal kamers |
3 kamers (2 slaapkamers) |
Woonlagen |
1 |
Gelegen op verdieping |
2 |
Bijdrage |
€ 196 per maand |
Verwarmingskosten in bijdrage |
€ 43 per maand |