Hillekensacker 3148

6546 LP Nijmegen

€ 189.000 k.k.

Nieuw
Sluiten

Reageren

Hillekensacker 3148
Nijmegen


 
 

HEERLIJK EN BETAALBAAR WONEN! Huren is duurder!

Dit 2-kamer-appartement is gunstig gelegen ten opzichte van het openbaar vervoer, diverse winkels en uitvalswegen.

De indeling:

Op de begane grond is de centrale entree te vinden met brievenbussen, toegang tot de gemeenschappelijke fietsenstalling en het trappenhuis.

Indeling van het appartement, gelegen op de tweede verdieping (derde woonlaag):

Tochtportaal met meterkast en garderobe. Lichte woonkamer met balkon en prettig uitzicht.

De (open) slaapkamer is gelegen aan de galerijkant. Centraal in het midden is een keukenblok gesitueerd. Via de woonruimte kom je in een kleine hal met een aansluiting voor de wasmachine (wasruimte) en toegang tot de eenvoudige badkamer met toilet, douche en wastafel.

Het appartement wordt verwarmd middels blokverwarming. Je betaalt middels een voorschot je stookkosten en het waterverbruik. Deze bedragen € 160,= per maand. Er is in het appartement géén gasaansluiting aanwezig, je gaat dus elektrisch of keramisch koken.

De servicekosten bedragen € 193,02 per maand.

| Bouwjaar 1983 | Inhoud 139 m³ | Woonoppervlakte 42 m² | Gebouwgebonden buitenruimte 2 m² |

Weet wat je koopt.
Portaal heeft een asbestinventarisatie-onderzoek laten verrichten; dit document is in het zien in je Moveaccount. Zo ook alle (recente) stukken van de VvE.

Notaris.
Een goede notaris is belangrijk. Daarom werkt woningcorporatie Portaal met een vaste projectnotaris: LV-Notarissen in Nijmegen. Het is niet mogelijk de eigendomsoverdracht bij een andere notaris te regelen.

Zelf wonen.
Woningcorporatie Portaal zet zich in voor goede woningen en wijken. De verkoop van deze woning zorgt voor een betere verdeling van koop- en huurwoningen in deze wijk. Als je deze woning koopt, dan bent je verplicht om er zelf te gaan wonen. Het is niet de bedoeling dat de woning door derden wordt bewoond en/of verhuurd. Deze voorwaarde
wordt ook als extra artikel opgenomen in de akte van levering. Dit geldt tevens voor het antispeculatiebeding; beide voor een periode van 4 jaar.

Overdracht

Koopsom € 189.000 k.k.
Aangeboden sinds 4 augustus 2025
Status Te koop
Aanvaarding In overleg

Bouw

Soort object Appartement, galerijflat
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwjaar 1983

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte 42 m²
Inhoud 133 m³

Indeling

Aantal kamers 2 kamers (1 slaapkamers)
Woonlagen 1
Gelegen op verdieping 3

Energie

Energielabel E

VvE

Bijdrage € 353 per maand
Verwarmingskosten in bijdrage € 160 per maand
Stichting Portaal
Voor bezichtigingen reageer op dit object via de volgende knop.
Voor informatie neem contact op met Stichting Portaal

Meer informatie via

Hans Janssen Makelaars
St. Canisiussingel 19 H 6511 TE Nijmegen 024 - 324 42 44 administratiewonen@hansjanssen.nl